Důležité informace:

https://dhp.coral-club.com/cs/6032301.html

test vyšetření plodnosti mužů.ppt (4 MB)

 

 

 

www.eft-terapie.eu

 

jsou moje druhé stránky, zabývající se Eft- terapií a terapií Matrix reimprinting, které fungují na principech akupunktury. Myslíme na problém, na kterém chceme pracovat a současně poťukáváme akupunkturní body. Jsou to techniky emocionální svobody vycházející z přesvědčení, že nezpracované a traumatizující zážitky nám blokují pohyb energie v těle a tím se necítíme dobře a může dojít až k onemocnění.

                                                   Matrix_ukázka.doc (11,5 kB)

  Matrix Re-birth 

Ani si neuvědomujeme, jak důležitý je náš porod, pro rozvoj našich životních přesvědčení a vnímání světa. V prenatálním období sdílíme naše zkušenosti a emoce s matkou. Samotný proces porodu a prvních šesti let života utváří naši osobnost, a my si poté, během života utváříme i situace, které obklopují naši životní cestu.
Zásah do přirozeného porodního procesu v nás může po zbytek života zanechat pocit, že nikam nepatříme, pocit odloučení od světa, opuštění nebo izolace, pocity, že nejsme dost dobří a nebo neoblíbení a neschopni dosáhnou svého životního cíle.

Překvapivě většina z nás, je schopna, si podvědomě pamatovat svůj vlastní porod, pocity v momentě oddělení od matky, nebo dokonce ztrátu dvojčete v děloze. 
Při použití EFT a Matrix Reimprinting se můžeme vrátit zpět a uvolnit emoce spojené s těmito traumaty a vytvořit tak zcela novou zkušenost a nastavit nový systém přesvědčení. Pomocí speciálně konstruované techniky Matrix Re-birth se můžeme vrátit do momentu porodu a znovu vytvořit přirozené pouto mezi matkou a dítětem
.

Navíc nám tyto negativní zážitky z minulosti mohou podvědomě zablokovat možnost počít dítě.